Miedziany moduł nadawczo-odbiorczy Mylinking™ SFP 100m

ML-SFP-CX 1000BASE-T i 10/100/1000M RJ45 100m Miedziany SFP

Krótki opis:

Miedziany transceiver Mylinking™ Copper Small Form Pluggable (SFP) zgodny z RoHS 1000M i 10/100/1000M Copper SFP to wysokowydajny, ekonomiczny moduł zgodny ze standardami Gigabit Ethernet i 1000BASE-T określonymi w IEEE 802.3-2002 i IEEE 802.3ab, który obsługuje szybkość transmisji danych 1000 Mb/s do 100 metrów za pośrednictwem nieekranowanej skrętki CAT 5.Moduł obsługuje łącza danych w pełnym dupleksie 1000 Mb/s (lub 10/100/1000 Mb/s) z 5-poziomowymi sygnałami modulacji amplitudy impulsów (PAM).Wszystkie cztery pary w kablu są używane z szybkością symboli 250 Mb/s na każdą parę.Moduł zapewnia standardowe informacje o identyfikatorze szeregowym zgodne z SFP MSA, do których można uzyskać dostęp z adresem A0h za pośrednictwem 2-przewodowego protokołu szeregowego CMOS EEPROM.Dostęp do fizycznego układu scalonego można również uzyskać za pośrednictwem 2-przewodowej magistrali szeregowej pod adresem ACh.


Szczegóły produktu

Tagi produktów

cechy produktu

● Obsługuje przepływności 11,3 Gb/s

● Dwustronne złącze LC

● Możliwość podłączenia podczas pracy modułu SFP+

● Niechłodzony nadajnik DFB 1310nm, fotodetektor PIN

● Dotyczy połączenia SMF 10 km

● Niski pobór mocy, <1W

● Interfejs cyfrowego monitora diagnostycznego

● Interfejs optyczny zgodny z IEEE 802.3ae 10GBASE-LR

● Interfejs elektryczny zgodny z SFF-8431

● Temperatura obudowy operacyjnej:

Komercyjne: 0 do 70 °C Przemysłowe: -40 do 85 °C

Aplikacje

● 10GBASE-LR/LW przy 10,3125Gbps

● Fibre Channel 10G

● CPRI i OBSAI

● Inne łącza optyczne

Schemat funkcjonalny

sejr (3)

Absolutne maksymalne oceny

Parametr

Symbol

Min.

Maks.

Jednostka

Notatka

Napięcie zasilania

Vcc

-0,5

4.0

V

Temperatura przechowywania

TS

-40

85

°C

Wilgotność względna

RH

0

85

%

Notatka: Naprężenie przekraczające maksymalne wartości bezwzględne może spowodować trwałe uszkodzenie transiwera.

Ogólna charakterystyka pracy

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Maks.

Jednostka

Notatka

Szybkość przesyłania danych  

9,953

10.3125

11,3

Gb/s

 
Napięcie zasilania

Vcc

3,13

3,3

3.47

V

 
Prąd zasilania

ICC5

 

300

mA

 
Temperatura obudowy operacyjnej

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

Charakterystyka elektryczna (TOP(C) = 0 do 70 ℃, TOP(I) = -40 do 85 ℃, VCC = 3,13 do 3,47 V)

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Maks.

Jednostka

Notatka

Nadajnik

Różnicowe wahanie danych wejściowych

VIPP

180

700

mVpp

1

Napięcie wyłączające transmisję

VD

VCC-0,8

Vcc

V

Transmisja Włącz napięcie

VEN

Vee

Vee+0.8

Wejściowa impedancja różnicowa

Rin

100

Ω

Odbiorca

Różnicowe wahania danych wyjściowych

Vout, pp

300

850

mVpp

2

Czas narastania wyjścia i czas opadania

Tr, Tf

28

Ps

3

Potwierdzono LOS

VLOS_F

VCC-0,8

Vcc

V

4

LOS cofnięte

VLOS_N

Vee

Vee+0.8

V

4

Notatka:

1. Podłączony bezpośrednio do pinów wejściowych danych TX.Sprzężenie AC z pinów do układu scalonego sterownika lasera.

2. Do zakończenia różnicowego 100Ω.

3. 20 – 80%.Mierzone za pomocą płytki testowej zgodności modułu i wzorca testowego OMA.Użycie sekwencji czterech jedynek i czterech zer w PRBS 9 jest dopuszczalną alternatywą.

4. LOS to wyjście typu otwarty kolektor.Powinien być podciągnięty z 4,7kΩ – 10kΩ na płycie głównej.Normalne działanie to logiczne 0;utrata sygnału jest logiczna 1.

Charakterystyka optyczna (TOP(C) = 0 do 70 ℃, TOP(I) = -40 do 85 ℃, VCC = 3,13 do 3,47 V)

Parametr

Symbol

Min.

Typ

Maks.

Jednostka

Notatka

Nadajnik

Długość fali roboczej

λ

1290

1310

1330

nm

Średnia moc wyjściowa (włączone)

WYBRUKOWAĆ

-6

0

dBm

1

Współczynnik tłumienia trybu bocznego

SMSR

30

dB

Wskaźnik wymierania

ER

4

4,5

dB

Szerokość widmowa RMS

λ

1

nm

Czas narastania/opadania (20%~80%)

Tr/Tf

50

ps

Kara dyspersyjna

TDP

3.2

dB

Względna intensywność hałasu

RIN

-128

dB/Hz

Wyjście optyczne oko Zgodny z IEEE 0802.3ae

Odbiorca

Długość fali roboczej

1270

1600

nm

czułość odbiornika

PSEN2

-14,4

dBm

2

Przeciążać

WYBRUKOWAĆ

0,5

dBm

LOS Assert

Pa

-30

dBm

LOS Cofnięcie potwierdzenia

Pd

-18

dBm

Histereza LOS

Pd-Pa

0,5

dB

Uwagi:

1. Dane dotyczące średniej mocy mają charakter wyłącznie informacyjny, zgodnie z normą IEEE 802.3ae.

2. Mierzone przy BER mniejszym niż 1E-12, plecami do siebie.Wzorzec pomiaru to PRBS 231-1z najgorszym ER=4,5@10,3125Gb/s.

Definicje i funkcje pinów

sxye (5)
sxye (4)

Szpilka

Symbol

Nazwa/Opis

1

VEET [1] Uziemienie nadajnika

2

Tx_FAULT [2] Usterka nadajnika

3

Tx_DIS [3] Nadajnik wyłączony.Wyjście lasera wyłączone na wysokim lub otwartym

4

SDA [2] 2-przewodowa linia danych interfejsu szeregowego

5

SCL [2] Linia zegarowa 2-przewodowego interfejsu szeregowego

6

MOD_ABS [4] Brak modułu.Uziemiony w module

7

RS0 [5] Oceń Wybierz 0

8

RX_LOS [2] Wskaźnik utraty sygnału.Logiczne 0 wskazuje normalne działanie

9

RS1 [5] Oceń Wybierz 1

10

VEER [1] Uziemienie odbiornika

11

VEER [1] Uziemienie odbiornika

12

R & D- Odwrócono wyjście danych odbiornika.AC sprzężone

13

RD+ Wyjście danych odbiornika.AC sprzężone

14

VEER [1] Uziemienie odbiornika

15

Magnetowid Zasilanie odbiornika

16

VCCT Zasilanie nadajnika

17

VEET [1] Uziemienie nadajnika

18

TD+ Przetwornik DATA w. AC Sprzężony

19

TD- Przetwornik odwrócony DANE w. AC sprzężony

20

VEET [1] Uziemienie nadajnika

Uwagi:

1. Uziemienie obwodu modułu jest odizolowane od uziemienia obudowy modułu w module.

2. Powinien być podciągnięty z 4,7k – 10k omów na płycie głównej do napięcia pomiędzy 3,15V i 3,6V.

3. Tx_Disable to styk wejściowy z podciągiem 4,7 kΩ do 10 kΩ do VccT wewnątrz modułu.

4. Mod_ABS jest połączony z VeeT lub VeeR w module SFP+.Host może podciągnąć ten kontakt do Vcc_Host z rezystorem w zakresie od 4,7 kΩ do 10 kΩ. Mod_ABS jest określany jako „Wysoki”, gdy moduł SFP + jest fizycznie nieobecny w gnieździe hosta.

5. RS0 i RS1 są wejściami modułu i są podciągnięte do poziomu VeeT z rezystorami > 30 kΩ w module.

Interfejs szeregowy do identyfikacji i cyfrowego monitora diagnostycznego

Urządzenie nadawczo-odbiorcze SFP+SX obsługuje 2-przewodowy protokół komunikacji szeregowej zgodnie z definicją w SFP+ MSA.Standardowy identyfikator seryjny SFP+ zapewnia dostęp do informacji identyfikacyjnych, które opisują możliwości transceivera, standardowe interfejsy, producenta i inne informacje.Dodatkowo, transceivery SFP+ zapewniają ulepszony cyfrowy interfejs monitorowania diagnostycznego, który umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów pracy urządzenia, takich jak temperatura transceivera, prąd polaryzacji lasera, przesyłana moc optyczna, odbierana moc optyczna i napięcie zasilania transceivera.Definiuje również zaawansowany system flag alarmowych i ostrzegawczych, który ostrzega użytkowników końcowych, gdy określone parametry pracy wykraczają poza fabrycznie ustawiony normalny zakres.

SFP MSA definiuje 256-bajtową mapę pamięci w EEPROM, która jest dostępna przez 2-przewodowy interfejs szeregowy pod 8-bitowym adresem 1010000X(A0h), więc pierwotnie monitorowany interfejs korzysta z 8-bitowego adresu (A2h), więc pierwotnie zdefiniowana mapa pamięci identyfikatora szeregowego pozostaje niezmieniona.Strukturę mapy pamięci przedstawiono w tabeli 1.

sxye (6)

Tabela 1. Cyfrowa diagnostyczna mapa pamięci (opisy konkretnych pól danych)

Specyfikacje diagnostyki cyfrowej

Urządzenia nadawczo-odbiorcze SFP+SX mogą być używane w systemach hosta, które wymagają wewnętrznie lub zewnętrznie skalibrowanej cyfrowej diagnostyki.

Parametr

Symbol

Jednostki

Min.

Maks.

Precyzja

Notatka

Temperatura nadajnika DTemp-E

C

-45

+90

±5ºC

1,2
Napięcie zasilania transceivera DNapięcie

V

2,8

4.0

±3%

Prąd polaryzacji nadajnika DBias

mA

2

80

±10%

3
Moc wyjściowa nadajnika DTx-Moc

dBm

-7

+1

±2dB

Średnia moc wejściowa odbiornika DRx-Moc

dBm

-16

0

±2dB

Uwagi:

1. Gdy temp. pracy=0~70 ºC, zakres będzie min=-5,Max=+75

2. Mierzone wewnętrznie

3. Dokładność prądu polaryzacji Tx wynosi 10% rzeczywistego prądu od sterownika lasera do lasera;

Typowy obwód interfejsu

sejr (7)

Zalecany filtr zasilania

sxye (8)

Notatka:

Należy stosować cewki indukcyjne o rezystancji DC mniejszej niż 1Ω w celu utrzymania wymaganego napięcia na pinie wejściowym SFP przy napięciu zasilania 3,3V.Gdy używana jest zalecana sieć filtrowania zasilania, podłączanie modułu nadawczo-odbiorczego SFP na gorąco spowoduje prąd rozruchowy nie większy niż 30 mA większy niż wartość stanu ustalonego

Wymiary opakowania

1657769708604

  • Poprzedni:
  • Następny:

  • Napisz tutaj swoją wiadomość i wyślij ją do nas